Testimonials

“W naszym życiu codziennym, jak i zawodowym pojawiają się epizody, które chcielibyśmy udokumentować, by móc do nich niejednokrotnie powracać lub przekazać innym, ich sentymentalną treść lub historię genezy powstania. Z zawodu jestem kostiumografem, wykonującym od lat swoją pracę z pasją. Postanowiłam udokumentować jeden ze swoich projektów. Do współpracy zaprosiłam duet 14 Studio. Ludzi obdarzonych wrażliwą, artystyczną duszą i umiejętnością dociekliwej obserwacji. Dyskretnie towarzyszyli mi, podczas powstawania kolejnych etapów – procesów mojej pracy, rejestrując jej najciekawsze aspekty. Całość zamknęli w ciekawym montażu uwieńczonym charyzmatyczną muzyką. Jeżeli chcesz udokumentować ważne dla Ciebie wydarzenie, z powodzeniem, możesz je powierzyć artystom z firmy 14 Studio. Moją deklarację opieram na swoim doświadczeniu, oraz na pozytywnym odbiorze wideoklipu przez ludzi związanych zawodowo z rynkiem filmowym i telewizyjnym. Szczerze polecam.”

Katarzyna Śródka

 

“Na organizację naszego ślubu mieliśmy taki pomysł, żeby jak najwięcej rzeczy do zrobienia przekazać innym osobom. My przedstawialiśmy ogólną wizję, a specjaliści w danej dziedzinie zajmowali się resztą. Z 14 studio bez problemów odnaleźliśmy się w tej konwencji. Od początku byli pełni pozytywnej energii, nic nie narzucali, ale nie wymagali też od nas pomysłu na film. Wypytali nas o wszystko co mogło mieć znaczenie w czasie filmowania, żeby dobrze przygotować się do tematu. Zwrócili uwagę jak zachowywać się w czasie ceremonii i imprezy, żeby film dobrze wyglądał. Improwizowali, kiedy sytuacja nie była w 100% zgodna z planem. Cały czas z uśmiechem.
Miło nas zaskoczyli dzień po ślubie. Zrobili z nami krótki plener, a potem jeszcze sami pojechali szukać miejsca na fajne ujęcia z drona, które ubarwiły teledysk.
Nie musimy dodawać, że film dostaliśmy w terminie, mogliśmy do woli marudzić z poprawkami i ostatecznie wydłużyliśmy go ponad to, na co umówiliśmy się na początku.
Polecamy całym sercem 🙂 ”

Malwina i Adam

 

“14 studio sprawiło, że mamy fantastyczną pamiątkę. Dowiedzieliśmy się o nich od naszego fotografa i mimo, że nie przepadamy za usługami z polecenia, to był strzał w 10. Od samego początku byli otwarci na nasze propozycje i uspokajali nas w temacie trudności, np. altana, w której pobraliśmy się, graniczyła z kortem tenisowym, który bardzo rozjeżdżał się z koncepcją pięknego ślubu plenerowego. Zgodnie z zapewnieniami, kortu nie ma na filmie. Nigdy nie usłyszeliśmy, że czegoś się nie da. Przez cały czas pracy byli bardzo dyskretni i nie narzucający się. Fajne jest też to, że oboje byli ubrani jak goście, a nie w niebieskie koszulki polo z nazwą firmy na plecach. Sam film, przerósł nasze oczekiwania. Wyglądamy na nim zdecydowanie lepiej niż w rzeczywistości 😉 ”

Marta i Daniel